Strona PDFStrona HTML

Tłumacz tekstów technicznych z językiem angielskim

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

SDL jest liderem w branży tłumaczeń i globalnego zarządzania treścią. Od ponad 20 lat pomagamy przedsiębiorstwom w budowaniu relacji z klientami bez względu na język, kulturę czy sposób komunikacji.

Obecnie poszukujemy tłumaczy tekstów technicznych z językiem angielskim do pracy stałej w jedynym w Polsce oddziale firmy w Bydgoszczy.

OPIS STANOWISKA:

- tłumaczenie tekstów medycznych w kombinacji językowej: EN-PL
- korekta przetłumaczonych tekstów
- stosowanie się do instrukcji i wytycznych klientów w zakresie tłumaczenia
- tłumaczenie z wykorzystaniem narzędzi CAT

WYMAGANIA:

- bardzo dobra znajomość języka polskiego, angielskiego
- znajomość reguł poprawności języka polskiego i nienaganne posługiwanie się językiem polskim w piśmie

- znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel

- umiejętność wykonywania pracy w wyznaczonych terminach
- dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów
- samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

- dyspozycyjność

MILE WIDZIANE:

- wykształcenie kierunkowe (filologia, lingwistyka)
- doświadczenie w branży lokalizacyjnej/tłumaczeniowej
- znajomość narzędzi CAT

- umiejętność działania pod presją czasu

OFERUJEMY:

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych opiekunów

- aktywny udział w projektach międzynarodowych

- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

- możliwość szybkiego rozwoju własnych kompetencji poprzez ambitne i pełne wyzwań zadania

- prywatną opiekę medyczną

- jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)

- pracę na podstawie umowy o pracę

- stabilność zatrudnienia

- dofinansowanie do karty Multisport

Prosimy o zgłoszenia zawierające CV na adres recruitment. cee@sdl.com.

W temacie maila prosimy wpisać: Tłumacz In House techniczny

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

! Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez administratora danych tj. firmę SDL Poland sp. z. o. o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) .