Strona PDFStrona HTML

Specjalista ds. wsparcia technicznego Warszawa

Specjalista ds. wsparcia technicznego

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa

Lubisz rozmawiać z ludźmi? Szukasz stabilnej pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta i nie boisz się wyzwań? Dołącz do nas!

Jesteśmy obecni w 76 krajach, gdzie zatrudniamy ponad 223, 000 pracowników, posługujących się 265 językami i dialektami. Aktualnie, dla naszego klienta jednej z największych firm z branży elektronicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty/Specjalis tki ds. wsparcia technicznego

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie miesięczne: 3100 PLN Brutto

Start pracy: 19.11.

Stoi przed Tobą niepowtarzalna szansa, aby stać się częścią wspaniałego zespołu J

Opis stanowiska:

Obsługa połączeń przychodzących (obsługa sklepu internetowego) oraz korespondencji e-mail w języku polskim;

Techniczne wsparcie problemów klientów związanych z użytkowaniem urządzeń RTV AGD;

Bieżące rozwiązywanie i odnotowywanie w systemie zgłoszeń klientów;

Wymagania:

Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);

Mile widziana znajomość angielskiego na poziomie B1;

Dyspozycyjność do pracy 40 godzin tygodniowo;

Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność aktywnego słuchania;

M ile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w ramach call/contact center;

Oferujemy:

Zatrudn ienie w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę wraz z pakietem benefitów;

Wynagro dzenie 3100 PLN brutto;

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju w międzynarodowej firmie;

Przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze wraz z przestrzenią do relaksu J;

Pakiet szkoleń z zakresu procedur oraz produktów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

rekrutacja.warszawa@t eleperformance.com

, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Teleperformance Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 50, 02-672 w Warszawie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Potwierdzam prawdziwość danych zawartych w niniejszym dokumencie aplikacyjnym.