Strona PDFStrona HTML

Specjalista ds. sprzedaży na rynek holenderski Kalisz

Specjalista ds. sprzedaży na rynek holenderski

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: wielkopolskie, Kalisz

Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadającym odziały w Polsce, Holandii oraz na Ukrainie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Od kandydatów oczekujemy :

- Bardzo dobrej znajomości języka holenderskiego, mile widziane również język angielski lub niemiecki
- Znajomości technik sprzedażowych,
- Gotowości do wyjazdów / wylotów zagranicznych w celu prowadzenia spotkań handlowych
- dobrej organizacji pracy oraz zarządzania czasem
- prawa jazdy kat. b oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu
- znajomość języka holenderskiego, specyfiki rynku, kultury lokalnej oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- umiejętności pracy samodzielnej oraz pracy w zespole projektowym

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
- aktywne pozyskiwanie kontrahentów przy wykorzystaniu udostępnionych baz danych
- realizacja planów sprzedażowych
- planowanie i wykonywanie wizyt u klientów
- współpraca z działami rekrutacji, działem kadr oraz rezydentem w Holandii
- raportowanie oraz przygotowanie prognoz projektowych

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym)
- atrakcyjny system wynagradzania składający się z podstawy oraz przejrzystego systemu premiowego.
- duże możliwości rozwoju
- pracę w młodym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie.
- bardzo dobrą atmosferę w pracy
- szkolenia językowe
- niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@getjob.com.pl

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Get Job sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Informujemy, że Administratorem danych jest Get Job Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.