Strona PDFStrona HTML

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim Wrocław

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław

Zadania: Wprowadzanie i zarządzanie zamówieniami Rozpatrywanie i kredytowanie reklamacji Przygotowanie ofert cenowych Obsługa systemów wewnętrznych Aktualizacja bazy danych klientów Budowanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania: Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny Doświadczenie w obsłudze klienta/procesowaniu zamówień Wykształcenie wyższe Komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy: Oferujemy: Umowę o pracę w międzynarodowej firmie pierwsza na rok Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy Pracę z językiem niemieckim Szansę na zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie Dofinansowanie Wczasów pod Gruszą Codzienne wsparcie ze strony lidera Pracę w firmie o wysokich standardach, opartej na zaufaniu i rozwoju Miejsce pracy : Biskupice Podgórne Oferta dotyczy pracy stałej.

Informacje dodatkowe: Nr referencyjny: SOK/037/JKW, nazwa stanowiska: Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim, jezyk: pl, jezyk 1: angielski, jezyk 2: niemiecki, branża: Outsourcing/Call Center/Obsługa Klienta, region: dolnośląskie, miasto: Wrocław, źródło: Linguajob.pl.

Więcej informacji na stronie: Linguajob.pl