Strona PDFStrona HTML

Spawacz TIG Monter rur Praca od stycznia 2019

Kwota: do negocjacji
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Irlandia

Zadania:

  • Spawanie i montaż rur,
  • Prace ślusarskie,
  • Praca na warsztacie.
Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu rur,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Lepiej płatne weekendy,
  • Pracę od zaraz na dłuższy okres czasu,
  • Zatrudnienie na warunkach brytyjskich,
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.
Aplikacje prosimy wysyłać przez formularz lub na maila spawacz@jobs.pl