Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
StartDodaj ogłoszenieMoje ogłoszeniaMoje kontoSzukaj ogłoszeńMapaPomocKontakt

Kategorie

Strona PDFStrona HTML

Ślusarz fasad aluminiowo-szklanych



ID ogłoszenia: 579479 / 237798
URL: http://www.epraca.com.pl/579479
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Irlandia

Zadania:

- Praca na warsztacie przy przygotowaniu fasad, okien i drzwi.

Wymagania:

- Doświadczenie w podobnych pracach ślusarskich,

- Mile widziana znajomość języka angielskiego,

- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Umowa o pracę na warunkach irlandzkich,

- Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem,

- Stałą pracę na dłuższy okres czasu.

Formularz kontaktowy
Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą wypełnij poniższy formularz.
 Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe przepisz kod z obrazka i kliknij przycisk.
 Opcje
Aktywacja: 16/05/18 15:40, ważność: 22 d 14 g 2 m, odsłony: 10
Słowa kluczowe: ogłoszenia pracy irlandia, praca za granicą irlandia, oferty pracy irlandia, praca irlandia
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.