Strona PDFStrona HTML

Robotnik ziemny, Monter Wod Kan do Niemiec Niemcy

Robotnik ziemny, Monter Wod Kan do Niemiec

Kwota: 12 EUR
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Niemcy

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych robotników ziemnych do prac przy melioracji i kanalizacji sanitarnej.

Oferta pracy dedykowana do fachowców z o dobrej kondycji fizycznej i braku klaustrofobii.

Wynagrodzenie powyżej 10 tyś zł

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

- praca w wykopach wąskoprzestrzennych - głębokich na 7m, szerokich na 2 m,

- zabezpieczenie wykopów,

- tworzenie tras do przeprowadzania rur,

- osadzanie studni,

- montaż rur kanalizacyjnych i melioracyjnych

- pozostałe roboty melioracyjne,

- obsługa elektronarzędzi.

Oferujemy: /strong

- długoterm inową, stabilną i legalną pracę,

- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

- atrakcyjn e wynagrodzenie możliwe zarobki powyżej 10 tyś zł.(stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),

- możliwość urlopów co 6-8 tyg.

- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania: /strong

- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,

- min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

- znajomość rysunku technicznego,

- sumiennoś ć, rzetelność w pracy,

- preferowa ni kandydaci w wieku 25-45 lat,

- dyspozycy jność do podjęcia pracy od zaraz,

- brak nałogów,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu

lub za pośrednictwem formularza aplikacyjnego pod linkiem:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/Recru itmentForm.aspx?WebID=e9b50029ee3f409e927c992ed121 d55a

(link należy skopiować i wkleić do przeglądarki)

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.