Strona PDFStrona HTML

Pracownik produkcji - Niemcy - Zwrot kosztów Niemcy

Pracownik produkcji - Niemcy - Zwrot kosztów

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Niemcy

ZWRACAMY KOSZTY DOJAZDU DO NIEMIEC!

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) branża mięsna Niemcy
Miejsce pracy: Haren/Wietze (Dolna Saksonia)

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym producentem mięsa drobiowego na niemieckim rynku i jednym z głównych dostawców produktów drobiowych do m.in. najbardziej znanych sieci restauracji fast food na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych np. kurczak w przyprawach z warzywami
Odważanie produktów
Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania: Umiejętność pracy w zespole
Wytrzymałość fizyczna
Gotowość do pracy dwuzmianowej
Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

< strong> Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 9, 49 brutto/h (po 9 miesiącach 9, 69 euro brutto/h) zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
Premia w wysokości 100 euro netto co 3 miesiące (obowiązuje od 20.09.18)
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Zakładowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Zwrot kosztów dojazdu busem do Niemiec (max. 75); przyjeżdżając własnym samochodem otrzymasz bon paliwowy w wysokości max. 100
Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26),   jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
Tanie obiady w stołówce zakładowej
Bezpłatną odzież roboczą
Wsparcie polskiego koordynatora
Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50