Strona PDFStrona HTML

Pracownik magazynowy do kompletacji kwiatów

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: śląskie, Gliwice
Pracownik magazynowy do kompletacji kwiatów 1Pracownik magazynowy do kompletacji kwiatów 2

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do krajowych oraz zagranicznych Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Obecnie Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) poszukuje dla naszego polskiego Klienta pracowników na stanowisko:

oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:

  • Gliwice(Park Tulipan)

Zakres obowiązków:

  • składanie wózków kwiatowych,

  • kompletowanie kwiatów na wózki kwiatowe(zgodnie z rozpiską),

  • odwożenie towaru za pomocą wózka podnośnikowego N20;

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

  • dynamika pracy,

  • sumienność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie 2800zł brutto/ miesięcznie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji.

Kontakt:

  • E-Mail: a.adamski@personnel-international.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703