Strona PDFStrona HTML

Pracownik-ca produkcji w zakładzie mięsnym, NL

Kwota: 10 EUR
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Holandia

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) dla Pracodawcy holenderskiego, firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży przetwórstwa mięsa. Obecnie prowadzimy nabory do zakładów przetwórstwa mięsa wieprzowego znajdujących się na terenie Holandii. Są to stabilne miejsca pracy w firmach z doskonałą pozycją rynkową.

AP Grupa s.c zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pracą (zarówno te przebywające w Polsce jak i w Holandii) do składania swoich dokumentów CV.

Obowiązki

Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża rzeźnickiego (drobne prace z częściowo przetworzonym mięsem)
Praca przy taśmie przetwórczej
Praca w temperaturach dodatnich (około 4/ 9 stopni)
Inne prace fizyczne w zakładzie mięsnym
*PRACA DO PRZYUCZENIA**

Wymagania< /p> Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy

Praca na dłuższy okres czasu w stabilnej firmie
Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń oraz stabilne ilości godzin (około 40 tygodniowo)
Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 10, 12 EURO pieniądze urlopowe i wakacyjne
Opieka koordynatorów w Holandii
Bezpłatne przejazdy służbowe w Holandii
Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania, darmowy Internet)
Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres email: kontakt@ap-grupa .pl

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie: Praca tymczasowa.