Strona PDFStrona HTML

Poszukujemy Opiekunki-Bergisch Gladbach

Kwota: 1 600 EUR do negocjacji
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Niemcy

Poszukujemy na zamianę Opiekunki:

na umowę zlecenie

lub z aktualnie prowadzoną działalnością gospodarczą w Polsce ( nie zawieszoną !)

na okres 4- 5 tygodni do starszej pani w Bergisch Gladbach (PLZ 51429 NIEMCY)

Wynagrodzenie miesięczne:

- osoby z prowadzoną aktualnie działalnością gospodarczą w Polsce - 1600

  • osoby pracujące na umowę zlecenie - 1250
  • dodatek Wielkanocny - 100

Obowiązki:

- proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, itp.)

- opieka pielęgnacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie itp.)

Wymagania:

-znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z podopieczną

- prawo jazdy konieczne!

- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku (nie musi być udokumentowane)

Firma oferuje:

- pokrycie kosztów zakwaterowania, wyżywienia oraz dojazdu

- ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki

- elastyczne terminy i zasady wyjazdów

- stałą opiekę ze strony przedstawiciela firmy na terenie Niemiec

- rozmowy na numery stacjonarne do Polski i dostęp do internetu

Kontakt w godz: 09.00 18.00

mail: trefopl@gmail.com lub tel: 696-050-911

TREFO - Nr Certyfikatu  Firmy: 6518