Strona PDFStrona HTML

Pomocnik murarza

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Wielka Brytania

Zadania:

- Wspieranie murarzy w pracy na budowie,

- Noszenie cegieł i bloczków betonowych,

- Przygotowywanie zapraw murarskich.

Wymagania:

- Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy Pomocnika,

- Znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem,

- Dokładność, szybkość, rzetelność i samodzielność,

- Chęć szybkiego wyjazdu za granicę i podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:

- Pracę w Szkocji na czas nieokreślony,

- Atrakcyjne wynagrodzenie tygodniowe,

- Tanie zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę,

- Pomoc w załatwieniu formalności przed i po wyjeździe.