Strona PDFStrona HTML

Pomocnik kuchenny w hotelu Anglia

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Wielka Brytania

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

Opis stanowiska

Pomocnik kuchenny dba o stan magazynowy w kuchni oraz pomaga przy transporcie brudnych naczyń do zmywarki. Pomocnik kuchenny rozładowuję towar dostarczony do kuchni, opróżnia kosze na śmieci itp

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- pracowitość
- możliwość szybkiego wyjazdu do pracy na min 6 miesięcy

Nasza oferta

Hotel położony w małym miasteczku w Anglii w hrabstwie Worcestershire.

Hotel oferuję:

- wynagrodzenie 7, 50 GBP/h brutto
- tanie zakwaterowanie 45 GBP/tydzień pokój 2 osobowy ze wszystkimi rachunkami
- umowe na 12 miesięcy
- ponad 5 tyg płatnego urlopu w roku
- darmowe wyżywienie podczas pracy
- miłą atmosferę w pracy