Strona PDFStrona HTML

Pilnie Mechanik

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Niemcy

MK & LK pilnie poszukuje do pracy wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • Budowa Naprawa i serwis maszyn przemyslowych
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe / preferowane techniczne - mechaniczne
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość S5 / S7
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność organizowania własnej pracy
  • Dążenie do osiągnięcia rezultatów
Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia do 2300 Euro Netto
  • Umowę o pracę z zatrudnieniem na czas nieokreślony
  • Pełen pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Zakwarterowanie darmowe
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
  • Możliwość samorealizacji
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Samodzielność w działaniu

Informacja Dodatkowa: Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres office@mklk.pl

Jednocześnie informujemy, że uwzględniane będą tylko kompletne CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"