Strona PDFStrona HTML

Operator dźwigu wieżowego kat. IŻ Szwecja

Operator dźwigu wieżowego kat. IŻ

Kwota: 2 100 EUR
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Szwecja

Potężna budowlana firma, działająca na terenie Polski i za granicą, potrzebuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - polska umowa
  • Wynagrodzenie: 2100 euro netto / 180h
  • Wypłacany dodatek przerobowy co miesiąc
  • Narzędzia oraz odzież ochronną
  • Zakwaterowanie i  przejazdy zorganizowane i płacone przez pracodawcę
  • Zjazdy do domu do indywidualnego ustalenia średnio co 6-8 tygodni
Twoje zadania:

  • Praca na obiektach przemysłowych i kubaturowych
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Uprawnienia IŻ
  • Chęci do pracy
Kontakt:

Alona Orzołek

tel. 48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !

CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Numer wpisu do rejestru 13471

Aby zobaczyć dane kontaktowe przepisz kod z obrazka i kliknij przycisk.
Słowa kluczowe: operator dźwigu, praca, zagranica, szwecja, budownictwo, pracownicy budowlani