Strona PDFStrona HTML

Operator CNC w Belgii

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Belgia

Job Talent pilnie poszukuje 15 operatorów CNC. Nasz klient jest miedzynarodowa i nowoczesna firma,  wyspecializowana w produkcji oraz w obróbce częsci i elementów do sektoru motoryzacyjnego. Oferujemy ciekawą, stabilną i dobrze platną pracę.

WARUNKI:

- Stabilna współpraca na dłuzszy okres czasu

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Bonusy (bony żywnosciowe, bonus za pracę na zmiany, premia emerytalna, 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny)

- Różne szkolenia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki, prasy, piły, )

- Mocowanie części

- Wymiana narzędzi

- Kontrola jakości (suwmiarka, mikrometr)

- Drobne naprawy w razie małych awarii

- Utrzymywanie porządku

WYMAGANIA: - 5 lat doświadczenia jako operator cnc

- Znajomość programów Fanuc, Siemens, Heidenhain, Mazatrol

- Dobra znajomość rysunków technicznych

- Obsługa narzędzi pomiarowych

- Gotowość pracy na zmiany (rano, w nocy, w weekendy, )

- Komunikatywny angielski/niemiecki/francuski lub niderlandzki

- Własny samochod