Strona PDFStrona HTML

Niania live-in Zug Wyjazd Listopad 2017

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Szwajcaria

Nowa oferta dla Niani w Szwajacarii!
Niania/Pomoc domowa live-in w Szwajcarii/ START: ASAP ! Umowa min. 12 miesiecy.
Rodzina mieszkająca w Zug poszukuje Niani/Pomocy domowej do dzieci w wieku 5 oraz 7 lat.

Wymagania:
- doświadczenie poparte referencjami z min. 2 źródeł dot. pracy jako niania/pomoc domowa (min. 2 lata)
- profesjonalne podejście oraz sumienność
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
- obowiązkowe prawo jazdy
- gotowość do wyjazdu do Szwajcarii od zaraz na min.rok
Obowiązki:
- 50% to obowiązki związane z pomocą w domu (prasowanie, gotowanie, dbanie o dom do godz. 11, potem przerwa)
- 50 % to obowiązki Niani (odwożenie dzieci do szkoły, odbieranie o 15:30 i zabawa oraz przygotowanie kolacji do godz. 19:00)

Warunki:
Praca na podstawie umowy o pracę na warunkach szwajcarskich 43 godz./tyg.
Sobota i Niedziela wolne
Wynagrodzenie w wysokości 3800 CHF brutto/miesiąc
Platny urlop (min.4 tygodnie w roku)
Bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
Opłacony przelot do Szwajcarii

Tylko osoby zdecydowane na wyjazd!

Prosimy o przesyłanie CV w jęz. angielskim lub niemieckim wraz z referencjami na sisicarework@gmail.com
tel 605 240 580/
skype sisiaupair
https: //web.facebook.com/sisiaupair/