Strona PDFStrona HTML

Murarz do Niemiec Niemcy

Murarz do Niemiec

Kwota: 12 EUR
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Niemcy

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw.

Możliwe zarobki powyżej 10 tyś. zł Miejsce pracy : teren Niemiec.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,

- prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw:

- wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości,

- wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi,

- wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi,

- wykonywanie łuków i sklepień,

- wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów,

- murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów,

- wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym,

- spoinowanie ścian,

- osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,

- przygotowywanie zapraw murarskich,

- prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,

- prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów,

- prace ogólnobudowlane.

Oferujemy:< /strong>

- atrakcyjn e wynagrodzenie zarobki (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),

- możliwość urlopów co ok. 6 -8 tygodni,

- długoterm inową, stabilną i legalną pracę,

- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania:< /strong>

- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót murarskich
oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.
i ochrony środowiska,

- min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

- sumiennoś ć, rzetelność w pracy,

- preferowa ni kandydaci w wieku 25-55 lat,

- dyspozycy jność do podjęcia pracy od zaraz,

- brak nałogów,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

lub za pośrednictwem formularza aplikacyjnego pod linkiem:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/Recru itmentForm.aspx?WebID=f71bd9722b184714a9ffc3e681da 5923

(link należy skopiować i wkleić do przeglądarki)

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.