Strona PDFStrona HTML

Monter rusztowań, oferta pracy w Norwegii

Kwota: do negocjacji
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Norwegia

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Monter rusztowań Norwegia

Obowiązki:
Montowanie rusztowań typu Haki, Plettac, Lahyer.
Praca na fasadach w największych miastach w Norwegii Oslo, Trondheim

Oferujemy:
Wynagrodzenie 181, 50 - 190 Nok/godz.
Możliwość realizacji nadgodzin
Organizujemy zakwaterowanie (płatne przez pracownika)
Zatrudnienie na norweskich warunkach oraz stałe zatrudnienie po przejściu okresu próbnego.
Data rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie (najczęściej w przeciągu 2 tyg.)

Wymagania
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.
Paragraf 46c
Norweski numer personalny
Referencji potwierdzających doświadczenie zawodowe jako monter
(Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do 3  byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji).

Mile widziane
Zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem
Monter rusztowań Imię i Nazwisko na adres: biuro@cba-eu.com

CBR Cross Border Recruitment Sp. z o. o.
Mazurska 42
70-424 Szczecin
www.eucbr.pl

48 886 680 276 (Pon-Pt 8.00-16.00)

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

CBR Cross Border Recruitment Sp.zo.o. Ul. Boh. Mazurska 42, 70-424 Szczecin www.eucbr.pl Tel. 48 886 680 276 lub 0047 21 37 97 71