Strona PDFStrona HTML

Młodszy inżynier wsparcia technicznego

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

SDL jest liderem w branży tłumaczeń i globalnego zarządzania treścią.

Już od ponad 20 lat pomagamy swoim klientom w tworzeniu interesujących doświadczeń, które poprawiają wyniki finansowe na skalę światową. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy stałej w jedynym w Polsce oddziale firmy w Bydgoszczy.

Opis stanowiska:

Stanowisko wymaga wysokich umiejętności komunikacyjnych i predyspozycji do pracy w zespole. Pracownik będzie odpowiedzialny za wsparcie ponad stu użytkowników z Polski i zagranicy w szybko zmieniającym się środowisku. Do jego obowiązków będzie należało wstępne odpowiadanie na zgłoszenia i eskalowanie zgłoszeń do 2-giej linii wsparcia. Zadaniem pracownika jest także pomoc w przywracaniu sprawności usługi możliwie szybko oraz zarządzanie prawami dostępu do systemów SDL i ich administracja.

Wymagania: - Znajomość języka angielskiego (B2 )
- Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność analitycznego myślenia
- Dbałość o detale
- Podstawowa znajomość z zakresu hardware/software
- Podstawowe doświadczenie z systemami operacyjnymi rodziny Windows
- Podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office

Mile widziane:

- Podstawowa znajomość systemów kodowania i struktur plików Windows
- Podstawowa znajomość XML i HTML
- Znajomość Systemów Zarządzania Tłumaczeniami (SDL TMS, SDL WorldServer itp.)
- Znajomość aplikacji CAT (SDLX, SDL Trados Studio itp.)
- Znajomość systemów zarządzania zgłoszeniami
- Podstawowa znajomość języków programowania (preferowany C#, języki skryptowe
- Podstawowa znajomość baz danych (preferowany SQL)

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w rozwijającym się oddziale renomowanej, międzynarodowej firmy
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych członków zespołu
- zdobywanie szerokiego doświadczenia oraz umiejętności oraz współpracę z innymi działami (tłumaczeń i zarządzania projektami)
- aktywny udział w projektach międzynarodowych oraz pracę w młodym i zaangażowanym zespole
- możliwości stałego rozwoju zawodowego oraz awansów pionowych i poziomych (włącznie z możliwością zarządzania zespołem technicznym)
- pakiet prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenie
- dofinansoweanie do karty MultiSport

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez administratora danych tj. firmę SDL Poland sp. z. o. o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) .