Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
StartDodaj ogłoszenieMoje ogłoszeniaMoje kontoSzukaj ogłoszeńMapaPomocKontakt

Kategorie

Strona PDFStrona HTML

Mechanik naczep



ID ogłoszenia: 579480 / 237798
URL: http://www.epraca.com.pl/579480
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Wielka Brytania

Zadania:

  • Diag nozowanie wad i uszkodzeń naczep ciężarowych,
  • Usuwanie usterek, naprawa naczep,
  • Obsługa urządzeń diagnostycznych,
Wymagania:

  • Do świadczenie w zawodzie mechanika,
  • Umiejętność obsługi maszyn spawalniczych i palników,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą,
Oferujemy:

  • Pr acę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Brytyjska umowa na czas nieokreślony,
  • Darmowe zakwaterowanie na miejscu.

Formularz kontaktowy
Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą wypełnij poniższy formularz.
 Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe przepisz kod z obrazka i kliknij przycisk.
 Opcje
Aktywacja: 16/05/18 15:41, ważność: 22 d 14 g 10 m, odsłony: 14
Słowa kluczowe: oferty pracy wielka brytania, ogłoszenia pracy wielka brytania, praca wielka brytania
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.