Strona PDFStrona HTML

Manager ds. rozwoju rynku & 40 pojazdów

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław

Zadania: Tworzenie i zarządzanie strategią marketingową na rynku pojazdów ciężarowych, Współtworzenie planu marketingowego, Bieżąca weryfikacja poziomu realizacji założonych celów, Monitorowanie rynku, potrzeb klientów oraz aktywności i działań konkurencji, Tworzenie analiz i raportów jako podstaw do rekomendacji, Inicjowanie i rekomendowanie działań, zmian w ofercie spółki w szczególności w zakresie nowych produktów i funkcjonalności, nowych metod promocji, kanałów dystrybucji oraz innych narzędzi wspierających sprzedaż w danym rynku.

Wymagania: Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku min.3lata, Znajomość rynku pojazdów ciężarowych, Posiadanie wiedzy merytorycznej dotyczącej leasingu, Umiejętności analitycznego myślenia, Wykształcenie wyższe, Dobra organizacja pracy własnej, Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy: Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe, Przyjazna atmosfera pracy, Kreatywną pracę połączoną z realnym wpływem na realizację zadań.

Informacje dodatkowe: Nr referencyjny: MRRP/037/ABO, nazwa stanowiska: Manager ds. rozwoju rynku pojazdów ciężarowych, jezyk: pl, jezyk 1: angielski, jezyk 2: wszystkie języki, branża: Finanse/Ekonomia, region: dolnośląskie, miasto: Wrocław, źródło: Linguajob.pl.

Więcej informacji na stronie: Linguajob.pl