Strona PDFStrona HTML

Magazynier z doświadczeniem bez znajomości języka

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Austria

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) w skład obecnie poszukuje dla swojego Klienta- międzynarodowej sieci dyskontów- pracowników na stanowisko:

Magazynier z doświadczeniem bez znajomości języka niemieckiego

Miejsca pracy:

  • Austria/ Laakirchen, Müllendorf

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw.kompletacja/ komisjonowanie/ picking),
  • zbieranie zamówień przy pomocy monitora lub systemu słuchawkowego w języku niemieckim,
  • obsługa wózka widłowego do wożenia palet;

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • doświadczenie przy kompletacji,
  • znajomość systemu słuchawkowego lub chęci do nauki liczebników niemieckich oraz kilku zwrotów/komend,
  • dynamika pracy,
  • mile widziane prawo jazdy kat B;

Oferujemy:

  • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • zatrudnienie na podstawie austriackiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Austrii,
  • konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe dodatki,
  • zakwaterowanie na terenie Austrii w pobliżu miejsca pracy,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
  • pomoc w dopełnieniu formalności w Austrii, związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,
  • możliwość wieloletniej współpracy,
  • dla osób posługujących się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym możliwość awansu na stanowisko Brygadzisty magazynowego.