Strona PDFStrona HTML

Magazynier Komisjoner z doświadczeniem

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Niemcy

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) obecnie poszukuje dla swoich Klientów- niemieckich sieci dyskontów i hipermarketów- pracowników na stanowisko:

Miejsca pracy: Siek, Freienbring, Wasbek, Wenzendorf, Graben, Anzing

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking),

  • zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego w języku niemieckim,

  • obsługa wózka widłowego,

  • praca w systemach zmianowych;

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku(min. 6 miesięcy),

  • doświadczenie w pracy na niemieckich systemach słuchawkowych lub chęci do nauki liczebników oraz komend,

  • dynamika pracy;

Oferujemy:

  • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,

  • wynagrodzenie godzinowe 12 euro premie,

  • dodatki za nadgodziny 25%, niedzielę 50%, święta 100%,

  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,

  • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,

  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,

  • pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych,

  • możliwość wieloletniej współpracy,

  • możliwość dofinansowania kursu języka niemieckiego.