Strona PDFStrona HTML

Lektor języka angielskiego Kalisz

Lektor języka angielskiego

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: wielkopolskie, Kalisz

Firma GetJob dla swojego klienta poszukuje pracownika na stanowisko  Lektora języka angielskiego

Opis stanowiska:

- realizacja zajęć (indywidualnych i grupowych 3-6 os.) z języka angielskiego dla osób dorosłych, dzieci oraz z klientami korporacyjnymi
- prowadzenie kursów z elementami języka specjalistycznego
- przygotowywanie kandydatów do egzaminów
- przygotowanie zajęć w oparciu o założenia metodyczne oraz dostępne materiały dydaktyczne
- raportowanie frekwencji oraz wyników nauczania swoich uczniów
- miejsce pracy: Kalisz i okolice

Poszukujemy:
- posiadasz uprawnienia do nauczania języka
- absolwentów filologii angielskiej, anglistyki, anglistyki z pedagogiką (lic/mgr)
- studentów w/w kierunków (w tym przypadku pracodawca przeprowadzi test kompetencji językowych)
- native speaker (wymagany certyfikat potwierdzający przygotowanie metodyczne lub 2-letnie doświadczenie w pracy lektora/nauczyciela)

Jeśli:
- cechuje Cię punktualność i zaangażowanie
- masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i jesteś asertywny
- chcesz rozwijać swoje umiejętności

To praca właśnie dla Ciebie !

Oferujemy:
- przejrzystą umowę zlecenie (także ze wymaganymi składkami ZUS) oraz terminową wypłatę
- szkolenia z metody nauczania
- materiały do prowadzania zajęć łącznie ze scenariuszami zajęć
- wsparcie metodyczne w całym cyklu roku szkolnego
- konferencje oraz szkolenia metodyczne
- perspektywę większej ilości zajęć w różnych lub wybranych grupach wiekowych

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres mailowy: rekrutacja@getjob.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".