Strona PDFStrona HTML

Księgowy Księgowa okolice Goerlitz Niemcy

Księgowy Księgowa okolice Goerlitz

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Niemcy

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowy/Księgowa - Niemcy

Region wykonywanej pracy: okolice Gorlitz (Niemcy)

Zadania:

Przygotow ywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań,

Księgowan ie wyciągów bankowych,

Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

Raportowa nie.

Wymagania: /strong

Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego / samodzielnej księgowej,

Znajomość niemieckich przepisów (ustawa o rachunkowości, prawo podatkowe, sprawozdawczość finansowa) oraz międzynarodowych standardów,

Znajomość programu DATEV,

Dobra / bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy: /strong

Atrakcyjn e zarobki,

Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin,

Niemiecką umowę o pracę,

Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem.