Strona PDFStrona HTML

Kierownik robót zbrojenia- Szwecja Szwecja

Kierownik robót zbrojenia- Szwecja

Kwota: 1 PLN
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Szwecja

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzącą usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT Z J. ANGIELSKIM

*nie wymagamy uprawnień budowlanych

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem prac zbrojarskich

  • Ścisła współpraca z Majstrem oraz z brygadami

  • Koordynacji robót zgodnie z harmonogramem oraz nadzór nad poprawnością wykonywanych prac

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wykształcenia wyższego budowlanego

  • Swobodnego porozumiewania się w języku angielskim

  • Prowadzenia dokumentacji budowy

Co  możemy zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Komfortowe zakwaterowanie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • ZUS opłacony od realnych zarobków

  • Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV na adres:

anna.rydzewska@top-manager.pl lub zadzwoń - 518-215-122 (Ania)

Możesz też wysłać SMS o treści KIEROWNIK Z J. ANGIELSKIM oddzwonimy!

Numer wpisu do rejestru: 13471