Strona PDFStrona HTML

Kierowca Niemcy CE lub C1

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Niemcy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami  -  są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, dużej pralni przemysłowej w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca C1 lub C E do pralni przemysłowej

Miejsce pracy: Niemcy

OPIS STANOWISKA:

· Obsługa transportowa Klientów pralni przemysłowej

· Samodzielne rozwożenie towarów

· Pomoc przy załadunku i rozładunku towarów

· Przewóz towarów głównie na terenie Badenii Wirtembergii

· Prowadzenie samochodu do 7, 5 tony z przyczepą

WYMAGANIA:

· Prawo jazdy kat C1 lub C E z kodem 95 oraz karta kierowcy

· Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację

· Zorientowanie na rozwiązywanie problemów

· Umiejętność pracy pod presją czasu

· Odpowiedzialność i sumienność pracy

· Samodzielność w działaniu

OFERUJEMY:

· Umowa o pracę tymczasową

· Możliwość docelowego zatrudnienia przez niemieckiego pracodawcę

· Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

· Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)

· Stawka brutto 11 /h

· Nadgodziny płatne dodatkowo 25% stawki podstawowej

· Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec

· Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania za pomocą formularza aplikacyjnego:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplat es/RecruitmentForm.aspx?WebID=e3ff9db6c86d4814ac3a f5ab90836737

lub adres mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

(w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska na jakie Państwo aplikują)

DZIAŁ REKRUTACJI HR NAVIGATOR

T:  48 571 322 116

T:  48 571 322 118

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.