Strona PDFStrona HTML

Kierowca CE Niemcy

Kierowca CE

Kwota: 1 800 EUR
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Niemcy

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) aktualnie poszukuje dla swoich Klientów- niemieckich sieci dyskontów i hipermarketów- pracowników na stanowisko:

Kierowca CE

Miejsce pracy: Badenia- Wirtembergia/ okolice Stuttgartu

Zakres obowiązków:

  • transport towaru z centrum dystrybucji do marketów spożywczych(w odległości do 100km),
  • załadunki i rozładunki towaru,
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym od godz.4:00-14:00/15:00,
  • praca w systemie 3:1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny);
Wymagania:

  • prawo jazdy kat C E,
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy,
  • aktualna karta kierowcy i orzeczenie psychologiczne,
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego/ lub angielskiego/ lub rosyjskiego,
  • dynamika pracy;
Oferujemy:

  • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne od 1800 euro netto,
  • dodatki za nadgodziny 25%,
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem oraz numerem podatkowym,
  • możliwość wieloletniej współpracy.
Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Kontakt: E-Mail: l.gancarczyk@german-logistic.de tel.: ( 48)504800300