Strona PDFStrona HTML

Drukarz fleksograficzny

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: pomorskie, Gdańsk

Zadania: Praca na maszynach do toreb papierowych Garant Triumph 5QT/Uteco/Onyx Dbanie o przestrzeganie zasad BHP Monitorowanie stanu maszyn i raportowanie nieprawidłowości.

Wymagania: Wymagania: Min. 3-letnie doświadczenie w obsłudze maszyn druk fleksograficzny Znajomość maszyn pod kątem mechaniki Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego - warunek konieczny Relokacja do Estonii.

Oferujemy: Oferujemy: Pracę stałą zgodną z estońskim prawem pracy Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie Bilet lotniczy do Estonii.

Informacje dodatkowe: Nr referencyjny: D/037/ABO, nazwa stanowiska: Drukarz fleksograficzny, jezyk: pl, jezyk 1: angielski, jezyk 2: rosyjski, branża: Produkcja, region: pomorskie, miasto: Gdańsk, źródło: Linguajob.pl.

Więcej informacji na stronie: Linguajob.pl