Strona PDFStrona HTML

Doradca Handlowy

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Kluczowe zadania: â ˘ sprzedaż produktów firmy leasingu i pożyczek na lokalnym rynku w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw â ˘ aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dostawców â ˘ budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami i dostawcami â ˘ systematyczna analiza konkurencji na lokalnym rynku â ˘ poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań dla ciągłego udoskonalania struktur firmy.

Wymagania: Wymagania: â ˘ doświadczenie w branży finansowej mile widziane w zakresie sprzedaży leasingu oraz aktywnym pozyskiwaniu klientów â ˘ znajomość technik i metod sprzedażowych â ˘ umiejętność planowania sprzedaży â ˘ motywacja do pracy z klientem i umiejętności negocjacyjne â ˘ czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy: Oferujemy: â ˘ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim â ˘ konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy â ˘ narzędzia niezbędne do pracy laptop, telefon komórkowy, samochód â ˘ możliwości rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznym środowisku â ˘ benefity pozapłacowe: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, bony świąteczne, możliwość długoterminowego wynajmu auta.

Informacje dodatkowe: Nr referencyjny: DHB/037/ABO, nazwa stanowiska: Doradca Handlowy, jezyk: pl, jezyk 1: angielski, jezyk 2: wszystkie języki, branża: Sprzedaż, region: podlaskie, miasto: Białystok, źródło: Linguajob.pl.

Więcej informacji na stronie: Linguajob.pl