Strona PDFStrona HTML

Czeka spokojny Senior 1200 netto Premia wakacyjna

Kwota: 1 200 EUR
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Niemcy

90-LETNI SPOKOJNY SENIOR DO OPIEKI 1200 NETTO! PREMIA WAKACYJNA ! NIEMIECKIE UBEZPIECZENIE

Miejsce pracy: Niemcy, Waiblingen 71332 nr oferty: 542/07

Termin wyjazdu: od 28.07.2017

Wynagrodzenie: 1200 euro PREMIA WAKACYJNA

Ogólny opis:

Do opieki Pan- lat 90, o wzroście 165cm i wadze 70 kg. Senior ma nadciśnienie i porusza się przy pomocy rolatora. Do domu przychodzą pielęgniarki, które zakładają panu pończochy rehabilitacyjne. Podopieczny zamieszkuje dom jednorodzinny wspólnie z żoną, która nie wymaga opieki. Wymagana pomoc w czynnościach dnia codziennego oraz w prowadzeniu domu.

Zakres obowiązków:

-prowadzenie domu,

-zakupy,

-pomoc podopiecznemu  w codziennych czynnościach,

-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !

więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:

  • kobieta (wiek30 )
  • język komunikatywny
  • prawo jazdy

ZAPEWNIAMY:

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK

(niemiecka emerytura, kindergeld)

* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO

* Podwójne diety i premie na Święta

* Zwrot kosztów podróży

* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC

NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI

ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:

- PODSTAWOWYM,

- KOMUNIKATYWNYM,

- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY

ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:

osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej

aplikacji (cv zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel: 576 115 628

    wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

www.pracadlaopiekunek24.pl

PRACUJEMY W GODZINACH: 8.00 16.00