Strona PDFStrona HTML

Cieśla szalunkowy SATECO

Kwota: do negocjacji
Operacja: dam pracę
Lokalizacja: zagranica, Francja

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku: Brygadzista / Cieśla szalunkowy (warunki francuskie).

Wymagania:
- doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B
- znajomość j. francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Obowiązki:
- montaż szalunków systemowych (ALPHI, PERI, DOKA)
- organizowanie pracy i nadzór nad kilkuosobową grupą pracowników z Polski

Wybranym kandydatom oferujemy:
- francuską umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
- zarobki miesięczne ok. 3500 EUR netto / m-c za 35 godzin tygodniowo (wynagrodzenie zasadnicze diety)
- nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
- samochód służbowy do dyspozycji
- pomoc przy zorganizowaniu zakwaterowania

Aplikując na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratora danych osobowych Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k., 30 644 Kraków, ul. Puszkarska 7f, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane lub współpracujące z administratorem danych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.