Strona PDFStrona HTML

Agent celny

Agent celny

Operacja: dam pracę
Lokalizacja: śląskie, Dąbrowa Górnicza

Zadania: Przyjmowanie i sprawdzanie kompletności dokumentów celnych Dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie Realizacja tranzytów Monitorowanie przebiegu odpraw celnych Kontakt i przygotowywanie raportów dla klientów Konsultacje w zakresie stosowania procedur celnych Współpraca z Urzędami Celnymi.

Wymagania: Wymagania: Wpis na listę Agentów Celnych Znajomość języka angielskiego min. A2 Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole Doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość przepisów Unijnego Kodeksu Celnego Znajomość obsługi systemów celnych PUESC.

Oferujemy: Oferujemy: Umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy Pracę w zespole doświadczonych specjalistów Prywatną opiekę medyczną.

Informacje dodatkowe: Nr referencyjny: AC/037/ABO, nazwa stanowiska: Agent celny, jezyk: pl, jezyk 1: angielski, jezyk 2: wszystkie języki, branża: Transport/Logistyka/Dystrybucja, region: śląskie, miasto: Dąbrowa Górnicza, źródło: Linguajob.pl.

Więcej informacji na stronie: Linguajob.pl